Nabízíme ubytování v Rakvicích, vinařské obci, ležící v  turisticky atraktivní oblasti jižní Moravy, která se vyznačuje bohatstvím historických památek i přírodních zajímavostí a je protkána množstvím stezek, které jsou zde velmi dobře značeny. K poznávání všech pamětihodností tohoto kraje můžete využít jízdního kola.

Obec Rakvice se nachází na okraji CHKO Pálavské vrchy a Lednicko-Valtického areálu. Dostupná je vlakem i autobusem do zastávky Rakvice. Autem z dálnice D2, sjezd Hustopeče 12 km nebo Podivín 6 km.

Vzdálenost: Mikulov - 18 km, Lednice - 10 km, Hustopeče - 10 km, Břeclav - 15 km, Nové Mlýny - 6 km.

V objektu se nachází jeden 3pokojový apartmán pro 6 - 8 osob s koupelnou, WC a vybavenou kuchyní. Apartmán je vytápěn plynovým topením s dodávkou teplé vody.

3 pokojový apartmán: Dvoulůžkový pokoj - zařízený starožitnou ložnicí. Čtyřlůžkový pokoj - zařízený 1x dvoulůžko, 2x válenda, nočními stolky a skříněmi. Malý obývací pokoj a možností dvou přistýlek. Koupelna s vanou a samostatné WC. Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyni chladničkou, mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí, rychlovarnou konvicí, plynovým vařičem. Připojení na Internet, venkovní posezení se zahradním krbem, možnost úschovy kol v garáži, parkování ve dvoře.

Možnosti aktivit:

Letní aktivity: Koupání v "Šutráku", koupání a vodní sporty (wingsurfing, jachty) na vodní nádrži Nové Mlýny, koupaliště Hustopeče, Břeclav, Mikulov, Němčičky. Turistika a cykloturistika, rybaření. Tenisová a fotbalová hřiště. Jezdecké sporty Rakvice a Lednice.

Zimní aktivity: Lyžařský vlek Němčičky.

Celoroční aktivity: Možnost návštěvy vinných sklepů (po dohodě lze domluvit posezení v některém z místních sklípků). Hala na tenis a squash, bowling, kulečník, šipky, pro přírodomilné návštěvy přírodních památek Kutnar a Trkmanec - Rybníčky s možností pozorování ptáků a vzácných druhů organismů (například jedné z nejvzácnějších rostlin ČR, s potvrzeným výskytem pouze na dvou místech republiky - a to právě v Rakvicích - pcháče žlutoostenného)

Cena ubytování:

Období mimo topnou sezonu (1.4. - 30.9):
500,- Kč za osobu a noc, děti do 3 let 150,-Kč, 3 - 12 let 400,- Kč.
Období topná sezona (1.10. - 31.3):          
600,- Kč za osobu a noc, děti do 3 let 250,-Kč, 3 - 12 let 500,- Kč.
V ceně není započítán ubytovací poplatek v výši 20,- Kč.
Délka ubytování minimálně 2 noci.
Pes není povolen.

Kontakt:

Miluše Kubíková
Nádražní 646
691 03 Rakvice
IČO: 74992791
tel: 603 551 667
e-mail: info@apatie.cz
GPS: 48°51'52.37”N 16°49'11.95”E

 

Obchodní podmínky

-Zboží odesíláme obvykle do tří dnů od přijetí Vaší objednávky. Vína kvůli zajištění jejich kvality zasíláme nejpozději ve čtvrtek.

-Ceny uvádíme v Kč včetně DPH.

-Neuvádíme mírné opotřebení knih, odpovídající jejich stáří.

-Zboží zasíláme na dobírku, je možné domluvit osobní odběr. V tom případě je rezervováno 7 dní ode data objednávky.

-Zboží zasíláme v pořadí došlých objednávek.

-Objednávkou vína kupující automaticky potvrzuje, že je starší 18 let.

-Osobní informace o kupujících používáme pouze k obchodnímu styku, neposkytujeme je třetím osobám. Kupující může požádat o vymazání z naší databáze zákazníků.

-Poštovné a balné se určuje dle platných tarifů České pošty.

-Poštovné do ostatních států závisí na aktuálních tarifech. O jeho výši Vás budeme informovat před odesláním zásilky.

-Oprávněné reklamace jsou vyřizovány dle obchodního zákoníku.

-Podle občanského zákoníku můžete odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu a bez jakýchkoliv sankcí.

-Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.Všechny Vaše osobní údaje, které od Vás obdržíme, budou shromážděny, uloženy a použity v souladu s platnými právními  předpisy, zejména v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27.dubna 2016 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).